Şelale Konakları Hakkında:

Denizli Albayrak’ta Yepyeni Bir Yaşam Projesi;

Büyük hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyenler için Denizli’nin yeni cazibe merkezi Albayrak’ta yepyeni bir yaşam başladı.Hem şehre çok yakın hem stresten uzak tertemiz havada yaşam imkanı.Denizli’de site anlayışına yeni bir boyut getiren Şelale konaklarında; güvenlikten konfora,sosyal tesislerden doğal alanlara,kadar yaşamınıza değer katacak tüm unsurlar en ince detayına kadar düşünülerek tasarlandı.Hayal ettiğiniz, düşündüğünüz her şey Şelale konaklarında mevcut.Modern bir mimari yaklaşımla her metrekaresi ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanan dairelerde hayallerinizdeki konfor gerçeğe dönüşüyor.Yaşam kalitenizi yükseltecek standartlar,Kusursuz bir planlama ve malzeme kalitesi ile sizleri bekliyor.

Denizli Albayrak’ta Fa inşaat güvencesiyle ;Şelale konakları size ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyor:

Şelale Konakları; günlük yaşamınızı zenginleştirerek daha kaliteli zaman geçirmenizi sağlayacak eğlenceli ve keyifli pek çok aktivite seçeneğini bir arada sunar.Kamelya da oturup komşularınızla sohbet edip çayınızı yudumlarken şelalenin güzelliği sizi dinlendirecektir.

 

 

Şelale Konaklarında Daha Renkli Bir Hayat sizi Bekliyor.

Çocuklarınızın ruhsal ve fiziksel gelişimi için faydalı birçok aktivite site içerisinde mevcuttur. Onlar için ayrılmış oyun alanları,basketbol sahası,yüzme havuzu,tenis,masa tenisi gibi alanlar çocuklarınızın gelişmelerini sağlıklı ve mutlu bir şekilde sürdürmelerine yardımcı olur.Çocuklarınız gözünüzün önünde güvenli bir ortamda özgürce oynarken,sizde kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.Şelale Konaklarında geçirdiğiniz yaşamın kalitesi evinizin dışında da devam eder.Bir spor merkezinin tüm imkanlarına sahip fitness  center da yapacağınız sportif egzersizlerle sağlığınızı ve zindeliğinizi koruyabilir,yüzme havuzunda günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Saymakla Bitmeyen Bina Özellikleri:

Şelale Konaklar’nda; 9’ar katlı 2 blokta 72 daire yer almaktadır. 4777m2 arazi içinde, 1072 metrekare kapalı alan, 3705 metrekare açık alanda kurulmuş olup, birbiriyle aynı özelliklere ve metrekareye sahip 72 daireden oluşmaktadır.Güvenlik ekibi, 7/24 kapalı devre kamera sistemi, daire içinden site, blok girişi ve çocuk oyun alanları  izleme sistemi ile üst düzey güvenlik altında;site içerisinden çocuklarınız için ücretsiz yüzme havuzu, kamelya, 2 adet sauna, 2 adet fitness center, 2 adet Türk Hamamı bulunmaktadır. Şelale Konakları’nda, bilardo, masa tenisi, toplantı salonu, kurban kesim, ortak kullanım alanında, çocuk oyun parkı, basketbol, kamelya, her blokta 10 kişilik kurtarıcı asansör, otomatik sulama  bulunmaktadır.

Genel  Teknik bilgiler:

Şelale konakları projesinin statik hesaplarında en son güncellenmiş, deprem  yönetmenliğine uygun olarak güvenli bir yapı tekniği olan konvansiyonel sistem seçilmiştir.Betonarme sisteminin beton kalitesi ortalama standartların üzerinde olan c 35 beton sınıfı olarak seçilmiştir. İnşaatın her aşaması yapı denetim firması tarafından denetlenmiştir. Şelale konaklarının inşa edildiği arazinin zemin etüd yaptırılmış ve zeminin sert kayaç ihtiva etmesinden dolayı inşaat zemini çok yüksek sağlamlıkta ve depreme dayanıklı zemin sınıfındadır. Ayrıca bina komple 5 cm kalınlığında poliüreten köpüklerle  mantolama yapılmıştır.

KEYİFLİ YAŞAM,İYİ BİR YATIRIM ŞELALE KONAKLARINDA SİZİ BEKLİYOR.

Fa İnşaatla  FArkı  FArkedeceksiniz.